ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

اسباب بازی 

اسباب بازی

اسباب بازي ها گنجينه هاي  كودكان هستند. به همين دليل، در انتخاب آنها نهايت دقت و وسواس را به خرج دهيد زيرا برخي از آن ها مي توانند براي كودك دلبندتان خطرناك باشند. بد نيست بدانيد سالانه كودكان زيادي در اثر جراحات ناشي از اسباب بازي هاي خود راهي بيمارستان مي شوند و يك سوم آنها زير 5 سال سن دارند. در چگونگي ارائه اسباب بازي به كودكان دو ديدگاه وجو...

اسباب بازي ها گنجينه هاي  كودكان هستند. به همين دليل، در انتخاب آنها نهايت دقت و وسواس را به خرج دهيد زيرا برخي از آن ها مي توانند براي كودك دلبندتان خطرناك باشند. بد نيست بدانيد سالانه كودكان زيادي در اثر جراحات ناشي از اسباب بازي هاي خود راهي بيمارستان مي شوند و يك سوم آنها زير 5 سال سن دارند. در چگونگي ارائه اسباب بازي به كودكان دو ديدگاه وجود دارد. بعضي از روانشناسان معتقدند كه به كودك فرصت دهيم تا با اسباب بازي ور رفته و طرز كار آن را ياد بگيرد. آنها معتقدند نبايد طرز كار با اسباب بازي را به كودكان ياد داد.بايد آنهارا آزاد گذاشت تا خودشان آن را كشف كنند. اصولا در هركاري كه بچه مي كنند بايد به آن ها امكان داد تا خودشان آن را انجام دهند.مگر آنكه قادر به انجام آن نبوده و  يا از شما كمك بخواهند.كودكان را آزاد و مستقل تربيت كنيم. هرگاه چيزي را به كودك ياد دهيم،مانع شديم تا خود،آن را شخصا كشف يا اختراع كند. بعضي روانشناسان نيز معتقدند كه ابتدا والدين  با اسباب بازي مقداري بازي كنند تا كودك با نحوه عملكرد اسباب بازي آشنا شود و سپس كودك را به حال خود واگذار نمايد تا به بازي بپردازد. مناسب ترين زمان براي بازي با كودك ،زماني است كه كودك سير و آرام باشد و محيط اتاق آرامش لازم را داشته باشد تا او بتواند از تمركز حواس كافي برخوردار شود. ابتدا نام اسباب بازي را به زبان آوريد. بعد طرز بازي كردن با اسباب بازي را به كودك ياد دهيد. اين كار را دو تا سه بار تكرار كنيد. همكاري بزرگتر در بازي با كودك سبب جلب علاقه او به بازي خواهد شد. از كودك نبايد انتظار داشت، حتي با وجود اسباب بازي هاي گوناگون،بتواند به بازي مشغول شود. چون او هنوز با راه هاي بازي آشنا نيست. والدين با شركت در بازي هاي كودك خود،به طور مستقيم اورا هدايت كرده و تجارب اورا بالاتر مي برند. اسباب بازي هاي بادي اينتكس  كاملا بي خطر بوده و قابل شست و شو و مناسب براي تمامي رده هاي سني ميباشد. اسباب بازی باید باعث تقویت فكر كودك شود و زمانی مفید است كه كودك با آن بازی كند نه از آن نگهداری كند.اسباب بازی كودك نباید زیاد باشد كه نداند با كدام بازی كند، در ضمن لوكس و گرا ن قیمت هم نباشد. مناسب سن و رشد جسمی و ذهنی كودك باشد.اسباب بازی به بچه ها در سنین قبل از دبستان در مطلوب كردن رفتار اجتماعی كمك می كند. مكمل شدن اسباب بازی با تلویزیون باعث می شود كه آنچه از تلویزیون دیده اند در بازی و با اسباب بازی به كار برند.آنچه كودك از تلویزیون می آموزد بستگی به سطح رشد كودك و ماهیت برنامه هایی كه تماشا می كند، دارد. برنامه تلویزیون در همه كودكان تأثیر یكسانی ندارد.بچه ها از تلویزیون هر دو رفتار جامعه پسند و پرخاشگرانه را می آموزند و چگونگی رفتار را می آموزند.می توان خطر سرگرم شدن كودك را به وسیله رادیو، فیلم و تلویزیون پیش بینی كرد كه آنها از زمان كافی و فضای مناسب برای بازی های دلخواه، خودبه خود محروم می شوند.كودك می تواند احساسات اعتراض آمیز، خصومت و ترس را روی اسباب بازی منتقل كند، بدون این كه از اسباب بازی كیفر ببیند.

بیشتر

زیرشاخه‌ها

 • ماشین های کنترلی

  هیجان سرعت رو میتونین با ماشین کنترلی تجربه کنید خیلی ها وقتی ماشین کنترلی میبینن فکر میکنن یک اسباب بازی ساده است. در حالی که این ماشین ها بعضی وقتها 4000 قطعه دارن ماشین کنترلی به دودسته سوختی والکتریکی تقسیم می شوند که نوع سوختی آن نیز دونوع است:ماشین درون سوز(نیترو) وماشین بنزینی به طور کلی این ماشین ها در دو کلاس روی جاده (on road) وخارج جاده(off road)تولید می شوند وتمام اجزای یک ماشین واقعی را در مقیاس کوچک تر دارند.به عنوان مثال گیربکس، دیفرانسیل، کمک فنر هیدرولیک ،  پیستون ومیل لنگ دارند .حجم موتور این ماشین ها متفاوت از حدود 2/5تا6سی سی است که دارای سرعت دور موتور وشتاب متفاوت هستند حجم باک انها نیز از 50 تا 150 سی سی متغیر است که برای زمان حرکتی بین 20 تا 40 دقیقه کافی به نظر می رسد. اغلب این ماشین ها دو دیفرانسیل بوده وچهار چرخ آنها قابلیت حرکت دارد.برای کنترل این ماشین ها هم از یک فرستنده وگیرنده رادیویی استفاده می شود به طور معمول برد مسافتی این فرستنده وگیرنده حدود 300متر بوده که فاصله نسبتا بالایی است.شاید باور نکنید اما سرعت همین ماشین ها مقیاس کوچک در برخی مدل های آن به 140کیلومتر می رسد در شتاب اولیه هم بسیاری از انها توانایی این دارند تا پر شتاب ترین ماشین واقعی را جا بگذارند شتاب صفر تا صد کیلومتر برخی از سریعترین ماشین کنترلی 4/2ثانیه است.که تقریبا در حدود انداز های برخی مدل های واقعی است

 • اسکوتر

  با خرید اسباب بازی خوب و سرگرمی مناسب برای کودکان تحرک و نشاط و هیجان را به آنها هدیه دهید, چرا که در این روزها کودکان همه گوشی و موبایل و تبلت در دست دارند و تحرک شان کم شده است و دیگر از نشاط و هیجان بازی های کودکانه اثری نیست. اسکوتر کودک یک اسباب بازی و وسیله ای پرتحرک و عالی برای بازی و نشاط کودکان می باشد, که بچه ها می توانند با آن بیرون رفته و بازی کنند و هم سرگرم شوند و هم ورزش کنند و انرژی خود را تخلیه نمایند.اسباب بازی هایی که نیاز به هماهنگی و تعادل دارند مانند اسکیت ،اسکوتر و دوچرخه، به کودک مهارت های جدید را می آموزند و رشد اعتماد به نفس کودکانتان را تقویت می کند. علاقه مندی طبیعی آنان به کشف جهان را ارضا می کند.وسایل ورزشی را انتخاب کنید که دارای سطح بندی و درجات دشواری از آسان به سخت باشد تا کودک فرصت این را داشته باشد که مهارت هایش را در استفاده از آن وسیله افزایش دهد. اسکوتر نوعي موتور سيكلت است كه  به وسيله پاهاي كسي كه سوارش مي شود كنترل مي گردد. توسعه اسكوتر از دوره ميان دو جنگ جهاني شروع شد و پس ازجنگ جهاني دوم محبوب شد.دليل محبوبيت اين وسيله نقليه ارزاني وآساني پارك كردن آن بوده است. وسیله ای راحت و جذاب برای  بازی کودکان و نوجوانان و نیز بزرگسالان میباشد این وسیله در انواع دو  چرخ و سه  چرخ طراحی‌  گردیده  است  و  شامل صندلی‌ در قسمت عقب، فضای میانی‌  و فرمان در جلو می‌ باشد. در  بیشتر نمونه های رایج  اسکوتر نیز فاقد صندلی ميباشد امکانات اسکوتر ها با توجه به مدل های آنها متفاوت می باشد. در قسمت پایین مدل های مختلف اسکوتر موجود می باشد که با باز نمودن هر یک از آنها جزئیات و نیز قیمت آن قابل مشاهده می باشد. بد نیست که بدانید اولین اسکوتر در سال ۱۹۶۸ و توسط الن ثییمی‌ ساخته شده است. اسكوتر مي تواند يكي از بهترين وسيله هاي بازي براي كودكان در مقايسه با دوچرخه و موتور و ماشين هاي كنترلي باشد.

 • چادر بازی کودکان

  لذت زندگی در چادر از کودکی همراه همه‌ی بزرگ‌سالان است. همه‌ی ما دوست داریم حداقل یک‌شب در چادر زندگی کنیم و این لذت ساده را بچشیم. شاید شما هم این تجربه را داشته‌اید که در زمان کودکی، ملحفه‌های مادرتان را پنهانی برداشته و با آن‌ها یک چادر بازی برای خود ساخته‌اید و زیر آن ساعت‌ها بازی کرده‌اید.ساعت‌ها در یک محیط تمیز و پاکیزه بازی کرده و از آن لذت ببرد. چادر بازی کودکان یک وسیله‌ی بازی چندمنظوره و دوست‌داشتنی برای کودک است؛ زیرا می‌تواند مانند یک‌ اتاق شخصی، اسباب‌بازی‌هایش را به آنجا برده و ساعت‌ها بازی کند یا به‌عنوان یک جعبه‌ی اسباب‌بازی، وسایلش را در آن بریزد یا به علت سبکی و راحتی حمل ونقلش آن را با خود به پیک‌نیک یا کنار ساحل ببرد و درون آن بازی کند.از ابتداي سنين رشد كودكان علاقه بسياري به اعلام استقلال و ايجاد حريم شخصي براي خود دارند چادرهاي بازي كودكان با ايجاد فضاي كوچكي براي بازي دلبندان شما،نشاط و روحيه استقلال را در آنها تقويت مي كند چادرهاي بازي كودكان با توجه به ابعاد كوچك و قابليت حمل آسان مي تواند همراه مناسبي براي فرزندان شما باشد. با خريد اين  چادر هاي بازي  در اتاق كودكانتان مكاني مناسب براي بازي آنها فراهم كرده ايد چادر ها ي بازي در مدل هاي مختلف ،انواع چادربازي كودكان،محصولات بازي و سرگرمي كودكان بخشي ديگر از محصولات اين شركت مي باشد. از اين چادر ها در  فضاي كم آپارتمان ها براي شاد و سرگرم كردن كودكان استفاده كرد.  چادر هاي بازي اينتكس به كلبه هاي بازي كودكان نيز معروف است. وسيله اي بسيار زيبا و كارآمد براي بازي و حتي نگهداشتن وسايل بازي  كودك شما به حساب مي آيد فروش عمده و جزئي چادر هاي بازي  اينتكس و بهترين وسيله  بازي براي تفريح و سرگرمي كودكان در  منزل و اتاق كودك مي باشد

 • جامپینگ

  با جامپينگ سلامتي، نشاط، تلاش، هيجان،تمركز، شادي، قدرت، سرعت و اعتماد به نفس را به  كودكانتان هديه دهيد.باجامپينگ استرس،وحشت،پرخاشگري و بيماريهاي رايانه اي را از كودكانتان دور نگه داريد و تحرك و ورزش را به منزل بياوريد.وسیله مناسب برای شهر بازی ،شهر بادي سرپوشیده ویا پارک ها واماکن عمومی و حتي مهد كودك ها،مراكز آموزشي و تفريحي ومناسب برای کسانی که میخواهند کاهش وزن داشته باشند ویا ورزش ژیمناستیک انجام دهند.جامپینگ ورزشی مفرح برای کودکان بوده و دارای رنگهای و طرح هاي متنوعی میباشد.جامپینگ وسیله ی مناسب برای بازی وتفریح در فضای بسته و باز است.جامپینگ هاي بادي از  شركت اينتكس ساخته شده از پي وي سي چند لايه بسيار فشرده و با استحكام بسيار بالا براي پرش و هيجان كودكان، تمامي جامپينگ هاي بادي اينتكس را به صورت جزئي و عمده از فروشگاه ما خريداري كنيد.

 • تجهیزات مهدکودک

  هدف از ایجاد مراکز پیش دبستانی و مهد کودک کمک به رشد جسمی ،ذهنی ، عاطفی و اجتماعی نوآموزان و در نهایت کمک به شکوفایی استعداد ها و علایق آن ها می باشد .یکی از مهم ترین وظایف این مراکز ایجاد محیطی امن ،سالم ،مطلوب همچون کانون گرم خانواده برای کودکان است . تحقق چنین هدفی از دو بعد امکان پذیر می باشد:
  ۱-  تامین نیروی انسانی متخصص و کار آمد

  ۲-  چگونگی اصول طراحی فضای فیزیکی مناسب جهت احداث چنین مراکزی چنانچه بر این باور باشیم که انجام طراحی فضایی صحیح و منطقی می تواند هدایت کننده و مبین عملکرد های منطبق با آن باشد اغراق نخواهد بود که برای بعد دوم ارزشی همانند بعد اول قایل باشیم.

  از این رو ضابطه مند نمودن چنین فضا هایی این امکان را برای برنامه ریزان آموزشی و طراحان و دستگاه های اجرایی فراهم می آورد که با شناخت نیازها و روحیات استفاده کنندگان از این فضاها بتوانند به ایجاد محیط های پرورشی و آموزشی مطلوب و استاندارد برای گروه های سنی پیش دبستانی دست یابند .و از طرف د یگر از اختصاص ساختمان هاو فضا های نا مناسب به این مراکز یا ا عمال سلیقه ها و نظرات شخصی مختلف در طراحی اجتناب شود .

  امکانات و تجهیزات به وسایل گفته می شود که به منظور اجرای برنامه های مراکز پیش دبستانی و مهد کودک مورد نیاز است و ارتباط مستقیم با پرورش ،آموزش و نگهداری کودکان دارد .

  1- تهیه میز و صندلی چوبی متناسب با قد کودکان.

  2- تهیه کمد یا قفسه های نگهداری وسایل کودکان – نصب کلیه تجهیزات در فرو رفتگی دیوار – قفسه ها باید برای کودکان قابل دسترس باشد و در آن لوازمی چون کاغذ های رنگی ،مداد رنگی ،آب ،رنگ ،قلم مو ،برگه های مجلات و… قرار گیرد – قفسه های در دار و غیر قابل دسترس برای کودکان بطوری که مربیان بتوانند وسایلی چون قیچی ،انواع رنگ و وسایل برنده و تیز را در آن قرار داده و در موقع لزوم و تحت نظارت آن ها در اختیار کودکان قرار دهند.

  3- قفس مخصوص نگهدار ی پرندگان و حیوانات اهلی کوچک در صورت تمایل مربیان به آشنا کردن کودکان با این قبیل موجودات.

  4- یک جعبه کوچک خاک برای پرورش گل ها ،گیاهان یا سبزیجات به منظور آموزش کاشت و پرورش گل و گیاه به کودکان (در صورت استفاده از جعبه خاک برای پرورش گیاه ،الزاما از خاک های عاری از هر گونه آلودگی به کار گرفته شود.

  مهد كودك مكانيست براي كودكان تا عشقشان به ياد گيري را نشان دهند و دانش كلي و توانايي براي كنار آمدن با ديگران و علاقه به كشف جهان را گسترش دهند مهد كودك ها بهترين امكان را براي آموزش اوليه بسياري از مفاهيم اجتماعي فراهم مي كند مهد كودك هاي موفق مهد هايي هستند كه در كودكان ما روحيه تحقيق و بررسي را ايجاد كنند،پرورش دهند و آن را توسعه بخشند و به فضايي شاد و آموزشي تبديل كنند. بسياري از مادران و پدران با شنيدن اسم مهد كودك ياد والدين كارمند مي افتند و تصور مي كنند مهد كودك جايي است كه مي تواند فرزندانشان را براي چند ساعت به دست افرادي بسپارند و خودشان به كارشان برسند اما در يك كلام بايد گفت مهد كودك صرفا جايي نيست  كه سرپرستي كودكان را به عهده بگيرند  بلكه جايي است براي آموزش و اجتماعي شدن او. شركت ما مهد كودك هاي شما را با بهترين قيمت تجهيز مي كند. جدیدترین، ایمن ترین، مستحکم ترین، استاندارترین وبا کیفیت ترین تجهیزات مهدکودک را در این فروشگاه بیابید.در این فروشگاه به کلیه نکات آموزشی همچون پرورش خلاقیت ،کارگروهی ،هوش اجتماعی توجه شده این فروشگاه مفتخر به تامین کلیه تجهیزات مهدکودک مي باشد.

در صفحه
نمایش 121 - 150 از 231 قلم کالا
نمایش 121 - 150 از 231 قلم کالا