ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

لوازم شنا 

لوازم شنا

مزایای شنا عبارت از رفع اضافه وزن،افزایش قدرت عضلات،کاهش درد پشت،تسکین دردهای بارداری،کمک به زایمان،کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه است که البته با داشتن لوازم شنا که مناسب کودک و بزرگسال میباشد.علاوه بر مزایای شنا امنیت ولذت را به کودکان خود هدیه می دهیم.لذت شنا چند برابر افزایش می یابد از جمله لوازم شنا می توان به حوله شنا،حلقه شنا،بازو...

مزایای شنا عبارت از رفع اضافه وزن،افزایش قدرت عضلات،کاهش درد پشت،تسکین دردهای بارداری،کمک به زایمان،کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه است که البته با داشتن لوازم شنا که مناسب کودک و بزرگسال میباشد.علاوه بر مزایای شنا امنیت ولذت را به کودکان خود هدیه می دهیم.لذت شنا چند برابر افزایش می یابد از جمله لوازم شنا می توان به حوله شنا،حلقه شنا،بازوبند طرح دار،تخته اسفنجی شناو...که در طرح ها ورنگ های مختلف علاقه کودکان شما را به شنا افزایش می دهد. داشتن لوازم شنا خوب برای هر شناگری یك  وسیله واجب و ضروری می باشد لوازم شنا برای كسانی كه دائما در حال شنا هستند بسیار مفید می باشد شركت ما آماده همكاری با استخرها و مجموعه های ورزشی می باشد ورزش شنا را از كودكی به فرزندان عزیزتان بیاموزید. تمامی لوازم شنا را با برند های معروف را با اطمینان خاطر از ما بخرید.

بیشتر

زیرشاخه‌ها

  • بازوبند شنا

     بازی های آبی یكی از بهترین راه هایی هستند كه موجب افزایش هماهنگی بین اعضای بدن كودك شده و همچنین كمك می كند او با بدنش اونس بگیرد. اما بهتر است كودك را مرحله به مرحله با آب آشنا كنید و برای این كار از خود كودك كمك بگیرید. اما امنیت در موقع آموزش شنا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بازوبند های شنا امنیت را در كنار آفرینش علاقه در كودك نسبت به شنا به ارمغان می آورد.این بازوبند ها هنگامی كه خالی از هوا بوده بسیار كم حجم و كم جا است و بعد از با كردن زیبا و با دوام هستند. بازوبندشنا مناسب ترین و موثرترین وسیله جهت آموزش شنا به كودكان بوده و كمك بسیار زیادی به حفظ تعادل آنها در آب می نماید كه این امر سبب می گردد آنها لذت فراوانی از شنا كردن ببرند و یادگیری برایشان لذت بخش گردد.

  • تخته شنا

    تخته شنا ی ورزشی از جنس فوم با كیفیت عالی در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته شده است. مناسب برای تمامی سنین و یكی از پر كاربدترین وسیله كمكی برای شنا گران مخصوصا در سنین پایین و شناگران مبتدی می باشد.تخته شنا دارای دو قسمت برای قرار گرفتن دست ها بوده  و تعادل بسیار بالایی را به شناگران می دهد.در این سبك شنا می تواند روی حركت پا بیشتر تمركز كرد و ماهیچه های پا را تقویت كرد. اولین چیز در یاد گیری حفظ امنیت كودك است با تخته های شنای بادی و فومی امنیت كودك را حفظ كنید.

  • تفریحات آبی - تابستانی

     سرگرمی وتفریح توام با ورزش قطعا یکی از ضروریات زندگی امروز است.که تفریحات آبی از جمله این سرگرمی هاست از جمله تفریحات آبی شامل انواع مبل و صندلی روی آب،حلقه شنا در مدلهای مختلف و سایز های مختلف،تشك بادی روی آب،كاناپه روی آب،انواع مجموعه های بادی با طرح ها و رنگ های شاد و مفرح،پاركهای آبی و سر سره بادی و جت اسكی بادی می باشد که در این فروشگاه میتوانید این وسایل را بیابید. برای تفریحات آبی یک سری وسایل ضروری است یکی از این وسایل کمکی شنا است مثل بازوبند شناوجلیقه شناو حلقه شنا این وسایل امنیت جانی کودک را در آب حفظ می کند وخاصیت شناور بودن آنها این امکان را برای کودک فراهم میسازد.تا او بدون كمك شما با اعتماد به نفس کامل از آب بازی لذت ببرد.اگر چه این نکته ضروری است که با وجود هر گونه وسایل کمکی شنا نباید کودکان را تنها در آب رها کرد.

در صفحه
نمایش 1 - 30 از 175 قلم کالا
نمایش 1 - 30 از 175 قلم کالا