ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

لوازم شنا 

لوازم شنا

مزایای شنا عبارت از رفع اضافه وزن،افزایش قدرت عضلات،کاهش درد پشت،تسکین دردهای بارداری،کمک به زایمان،کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه است که البته با داشتن لوازم شنا که مناسب کودک و بزرگسال میباشد.علاوه بر مزایای شنا امنیت ولذت را به کودکان خود هدیه می دهیم.لذت شنا چند برابر افزایش می یابد از جمله لوازم شنا می توان به حوله شنا،حلقه شنا،بازو...

مزایای شنا عبارت از رفع اضافه وزن،افزایش قدرت عضلات،کاهش درد پشت،تسکین دردهای بارداری،کمک به زایمان،کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه است که البته با داشتن لوازم شنا که مناسب کودک و بزرگسال میباشد.علاوه بر مزایای شنا امنیت ولذت را به کودکان خود هدیه می دهیم.لذت شنا چند برابر افزایش می یابد از جمله لوازم شنا می توان به حوله شنا،حلقه شنا،بازوبند طرح دار،تخته اسفنجی شناو...که در طرح ها ورنگ های مختلف علاقه کودکان شما را به شنا افزایش می دهد. داشتن لوازم شنا خوب براي هر شناگري يك  وسيله واجب و ضروري مي باشد لوازم شنا براي كساني كه دائما در حال شنا هستند بسيار مفيد مي باشد شركت ما آماده همكاري با استخرها و مجموعه هاي ورزشي مي باشد ورزش شنا را از كودكي به فرزندان عزيزتان بياموزيد. تمامي لوازم شنا را با برند هاي معروف را با اطمينان خاطر از ما بخريد.

بیشتر

زیرشاخه‌ها

  • بازوبند شنا

     بازي هاي آبي يكي از بهترين راه هايي هستند كه موجب افزايش هماهنگي بين اعضاي بدن كودك شده و همچنين كمك مي كند او با بدنش اونس بگيرد. اما بهتر است كودك را مرحله به مرحله با آب آشنا كنيد و براي اين كار از خود كودك كمك بگيريد. اما امنيت در موقع آموزش شنا از اهميت ويژه اي برخوردار است. بازوبند هاي شنا امنيت را در كنار آفرينش علاقه در كودك نسبت به شنا به ارمغان مي آورد.اين بازوبند ها هنگامي كه خالي از هوا بوده بسيار كم حجم و كم جا است و بعد از با كردن زيبا و با دوام هستند. بازوبندشنا مناسب ترين و موثرترين وسيله جهت آموزش شنا به كودكان بوده و كمك بسيار زيادي به حفظ تعادل آنها در آب مي نمايد كه اين امر سبب مي گردد آنها لذت فراواني از شنا كردن ببرند و يادگيري برايشان لذت بخش گردد.

  • تخته شنا

    تخته شنا ي ورزشي از جنس فوم با كيفيت عالي در طرح ها و رنگ هاي مختلف ساخته شده است. مناسب براي تمامي سنين و يكي از پر كاربدترين وسيله كمكي براي شنا گران مخصوصا در سنين پايين و شناگران مبتدي مي باشد.تخته شنا داراي دو قسمت براي قرار گرفتن دست ها بوده  و تعادل بسيار بالايي را به شناگران مي دهد.در اين سبك شنا مي تواند روي حركت پا بيشتر تمركز كرد و ماهيچه هاي پا را تقويت كرد. اولين چيز در ياد گيري حفظ امنيت كودك است با تخته هاي شناي بادي و فومي امنيت كودك را حفظ كنيد.

  • تفریحات آبی - تابستانی

     سرگرمی وتفریح توام با ورزش قطعا یکی از ضروریات زندگی امروز است.که تفریحات آبی از جمله این سرگرمی هاست از جمله تفریحات آبی شامل انواع مبل و صندلي روي آب،حلقه شنا در مدلهاي مختلف و سايز هاي مختلف،تشك بادي روي آب،كاناپه روي آب،انواع مجموعه هاي بادي با طرح ها و رنگ هاي شاد و مفرح،پاركهاي آبي و سر سره بادي و جت اسكي بادي مي باشد که در این فروشگاه میتوانید این وسایل را بیابید. برای تفریحات آبی یک سری وسایل ضروری است یکی از این وسایل کمکی شنا است مثل بازوبند شناوجلیقه شناو حلقه شنا این وسایل امنیت جانی کودک را در آب حفظ می کند وخاصیت شناور بودن آنها این امکان را برای کودک فراهم میسازد.تا او بدون كمك شما با اعتماد به نفس کامل از آب بازی لذت ببرد.اگر چه این نکته ضروری است که با وجود هر گونه وسایل کمکی شنا نباید کودکان را تنها در آب رها کرد.

در صفحه
نمایش 1 - 30 از 175 قلم کالا
نمایش 1 - 30 از 175 قلم کالا