ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

استخرهای EasySet 

استخرهای EasySet

اولین شركتی كه تولید،خرید و فروش استخر پیش ساخته و فایبر گلاس پرتابل،توكار و متحرك برزنتی جهت استفاده ویلا،كشاورزی،پرورش ماهی و استفاده آموزشی جهت مهد كودك ها و مراكز آموزشی و آب درمانی را آغاز نمود اینتكس می باشد. مزایای استخر های پیش ساخته:نصب سریع و آسان استخر پیش ساخته، حمل و نقل و جابجایی راحت و آسان، دارای پمپ تصفیه و لوازم جانبی، قابل نصب...

اولین شركتی كه تولید،خرید و فروش استخر پیش ساخته و فایبر گلاس پرتابل،توكار و متحرك برزنتی جهت استفاده ویلا،كشاورزی،پرورش ماهی و استفاده آموزشی جهت مهد كودك ها و مراكز آموزشی و آب درمانی را آغاز نمود اینتكس می باشد. مزایای استخر های پیش ساخته:نصب سریع و آسان استخر پیش ساخته، حمل و نقل و جابجایی راحت و آسان، دارای پمپ تصفیه و لوازم جانبی، قابل نصب در حیاط و ویلا ،ساخته شده از سه لایه PVC با استحكام بسیار بالا، DVD آموزش نصب. استخر های easy set intex در ابعاد كوچك و بزرگ و مناسب برای بزرگسالان و استفاده های خانگی تولید می شوند با داشتن ابعاد و كیفیت بسیار بالا می تواند برای صنعت پرورش ماهی و آبزیان نیز مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات نیز از پمپ  تصفیه بهره برده است و قابل استفاده در تمام سایز ها خواهد بود و همچینین شنا و تفریح در ویلا یا منزل. شركت تیدبیت عرضه كننده تمامی استخر های پیش ساخته اینتكس به صورت جزئی و عمده.

قیمت تمامی محصولات اینتكس بروز می باشد پمپ های بادی اینتكس 2 سال ضمانت پس از فروش دارند و  تمامی محصولات بادی شامل 48 ساعت تست سلامت كالا و خدمات پس از فروش می باشد.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 43 قلم کالا
نمایش 1 - 30 از 43 قلم کالا