ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

استخرهای EasySet 

استخرهای EasySet

اولين شركتي كه توليد،خريد و فروش استخر پيش ساخته و فايبر گلاس پرتابل،توكار و متحرك برزنتي جهت استفاده ويلا،كشاورزي،پرورش ماهي و استفاده آموزشي جهت مهد كودك ها و مراكز آموزشي و آب درماني را آغاز نمود اينتكس مي باشد. مزاياي استخر هاي پيش ساخته:نصب سريع و آسان استخر پيش ساخته، حمل و نقل و جابجايي راحت و آسان، داراي پمپ تصفيه و لوازم جانبي، قابل نصب...

اولين شركتي كه توليد،خريد و فروش استخر پيش ساخته و فايبر گلاس پرتابل،توكار و متحرك برزنتي جهت استفاده ويلا،كشاورزي،پرورش ماهي و استفاده آموزشي جهت مهد كودك ها و مراكز آموزشي و آب درماني را آغاز نمود اينتكس مي باشد. مزاياي استخر هاي پيش ساخته:نصب سريع و آسان استخر پيش ساخته، حمل و نقل و جابجايي راحت و آسان، داراي پمپ تصفيه و لوازم جانبي، قابل نصب در حياط و ويلا ،ساخته شده از سه لايه PVC با استحكام بسيار بالا، DVD آموزش نصب. استخر هاي easy set intex در ابعاد كوچك و بزرگ و مناسب براي بزرگسالان و استفاده هاي خانگي توليد مي شوند با داشتن ابعاد و كيفيت بسيار بالا مي تواند براي صنعت پرورش ماهي و آبزيان نيز مورد استفاده قرار گيرند. اين محصولات نيز از پمپ  تصفيه بهره برده است و قابل استفاده در تمام سايز ها خواهد بود و همچينين شنا و تفريح در ويلا يا منزل. شركت تيدبيت عرضه كننده تمامي استخر هاي پيش ساخته اينتكس به صورت جزئي و عمده.

قيمت تمامي محصولات اينتكس بروز مي باشد پمپ هاي بادي اينتكس 2 سال ضمانت پس از فروش دارند و  تمامي محصولات بادي شامل 48 ساعت تست سلامت كالا و خدمات پس از فروش مي باشد.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 43 قلم کالا
نمایش 1 - 30 از 43 قلم کالا