ثبت نام کنید

محصولات جدید

محصولات ویژه

تخت خواب بادی 

تخت خواب بادی

بیشتر افراد در خرید تختخواب مشکل دارند و فروشگاه های بزرگی که از انواع تخت ها پر شده اند، انتخاب تختخواب را مشکلتر کرده است. اما آشنایی با انواع تخت خواب ها و کاربرد هر یک از آنها می تواند کمک خوبی برای کسانی باشد که در انتخاب آن مشکل دارند. کاهش کیفی محصولات و افزایش قیمت ها، خرید وسایل منزل که متناسب با فضای خانه باشد را به یکی از دغدغه های مر...

بیشتر افراد در خرید تختخواب مشکل دارند و فروشگاه های بزرگی که از انواع تخت ها پر شده اند، انتخاب تختخواب را مشکلتر کرده است. اما آشنایی با انواع تخت خواب ها و کاربرد هر یک از آنها می تواند کمک خوبی برای کسانی باشد که در انتخاب آن مشکل دارند. کاهش کیفی محصولات و افزایش قیمت ها، خرید وسایل منزل که متناسب با فضای خانه باشد را به یکی از دغدغه های مردم تبدیل کرده است. از سوی دیگر خانه هایی با متراژ کم و زیادی وسایل به یکی از معضلات خانه تبدیل شده است. بعد از یک روز کاری خسته کننده همه ما به دنبال یک خواب راحت شبانه هستیم. تختخواب مناسب، مطمئنا در راحتی خواب ما تاثیرگذار است به همین خاطر قبل از خرید تختخواب، باید مطمئن باشیم که چه نوعی از آن برای ما مناسب است. راحتی و مدل تخت، هر دو از فاکتورهایی است که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید. شاید هنگام خرید از طرح و مدل یک تخت خوشتان بیاید اما به خاطر داشته باشید که مهمتر از همه اینها راحتی شماست. پس به دنبال تختی باشید که در وهله اول راحتی شما را تضمین کند، ضمن اینکه مطابق با سلیقه تان نیز باشد.آشنایی با انواع تخت ها به شما کمک می کند که با توجه به خواسته ها و امکاناتی که دارید، تخت دلخواه خود را انتخاب کنید.تغییر شیوه های زندگی در دوره معاصر، موجب تغییرات عظیمی در زمینه الگوهای مبلمان نیز شده است. تختخواب هایی که با هوا پر می شوند یکی از انواع این موارد هستند که با ضرورت های زندگی معاصر تناسب دارند و راحت و متناسب هستند. وقتی که بچه ها بزرگتر می شوند، نیاز به وسایل بیشتری پیدا می کنند و در نتیجه فضای خانه کاهش پیدا می کند. با خرید تخت هایی که از باد پر و خالی می شوند می توانید زمانی که به آنها نیاز ندارید، هوای آنها را خالی کنید و در کمد خود نگهداری کنید. این تختخواب ها برای مسافرت یا زمانی که برایتان میهمان می آید بسیار مناسب هستند.  تخت بادی یا تخت خواب های بادی از محبوب ترین محصولات بادی شركت اینتكس می باشد.با بیش از 115 طرح متنوع  تخت خواب های بادی یك نفره و دو نفره  تمام مخمل فوتر در رنگ بندی متفاوت می باشد.تخت خواب های بادی بهترین جایگزین برای تخت خواب های چوبی و فنری و فلزی هستند. مزایای تخت خواب بادی:حجم كم و مقاومت بالا،پر و خالی شدن كمتر از 3 دقیقه،حمل و نقل آسان،قابلیت استفاده در فضاهای كوچك،دفاتر و آپارتمان ها،از نظر اقتصادی نیز مقرون و به صرفه است،بسیار مناسب برای استفاده میهمانان، بدون نیاز به انبار كردن حجم بالایی از رخت خواب،سبكی فوق العاده،نرمی و راحتی استاندارد،قابل حمل بودن برای مصارف گوناگون،هزینه پایین،ضد تعریق،مصرف برق بسیار پایین،تمامی تخت خواب های اینتكس را از ما بخواهید با قیمت مناسب فقط كافیست خودتان قیمت ها را مقایسه كنید. ما بهترین هارا برای شما می خواهیم.تخت های بادی اینتکس از خواب رفتگی اعضای بدن مثل دست یا پا در موقع خواب جلوگیری کرده و نقش موثری در آرامش کامل در هنگام خواب دارد.
از سایر مزیت های این تخت های بادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- قابلیت حمل آسان، وزن کم
۲- بسیار مناسب برای استفاده میهمانان بدون نیاز به انبار کردن حجم بالایی از رختخواب

۳- قابلیت استفاده در فضاهای کوچک، دفاتر و آپارتمانها ( امکان پر و خالی شدن در زمان بسیار کم)

قیمت تمامی محصولات اینتكس بروز می باشد پمپ های بادی اینتكس 2 سال ضمانت پس از فروش دارند و  تمامی محصولات بادی شامل 48 ساعت تست سلامت كالا و خدمات پس از فروش می باشد.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 119 قلم کالا
نمایش 1 - 30 از 119 قلم کالا